У тимчасово окупованому Росією українському Криму наростає паніка як серед російських загарбників, так і серед росіян і колаборантів, що приїхали на півострів після березня 2014 року. Вони дедалі активніше обговорюють евакуацію. Також на території півострова збільшилася кількість російських окупантів, загарбники активізували копання окопів на узбережжі та будівництво фортифікаційних споруд.  

Про це заявив член Меджлісу кримськотатарського народу Ескандер Барієв у коментарі «24 каналу». 

За словами Барієва, російські загарбники посилено готуються до можливого наступу сил оборони України до Криму. Вони риють траншеї прямо на узбережжі.

Не сумніваються, що ЗСУ таки прийдуть на півострів і місцеві колаборанти. Так, зрадники, які мають гроші, зараз активно намагаються придбати нерухомість у Туреччині та деяких інших країнах, а також шукають можливості виїхати з півострова. Почастішають випадки вивезення росіянами сімей із Криму. У той же час частина росіян, які приїхали на півострів, досі сподіваються на «другу армію світу». 

«Це стосується й російських громадян, які там. Вони дуже зомбовані. Вони ще сподіваються, що їх захистять збройні сили Росії», – заявив Барієв. 

За словами члена Меджлісу, зараз у Криму наростає паніка на всіх рівнях. Зокрема, на підтвердження цієї тези він наводить інформацію про практично повну зупинку будівельного бізнесу в Криму. При цьому, запевняє Барієв, будівництво завмерло не через брак будматеріалів, а через страх проводити будівельні роботи на тлі можливої деокупації півострова українською армією.