Кремлівські пропагандисти видалили відео з камер спостереження розстрілу в Керченській коледжі.

Військовий кореспондент Видавничого дому «Комсомольська правда» Олександр Коц в своєму Telegram-каналі вказав на дивний, і в той же час цікавий нюанс, в розстрілі Владиславом Росляковим студентів Керченського коледжу.

Так, на думку військового кореспондента, людина, з яким терорист вітається перед тим, як влаштувати жорстке побоїще, може бути дуже важливою фігурою в цій справі. Такими думками Коц поділився після того, як переглянув нове відео з розстрілом учнів. Цікаво, що незабаром відео з даним фактом видалили з сайтів «Вести.ру» і «Весті.Крим», а також з YouTube-каналу «Весті.Крим».

«Очевидно, що не показані найстрашніші кадри, де ублюдок лупив по натовпу», – додав Коц.

За його словами, поки що ясно: «Росляков самостійно здатний потрапляти по людям з 20 метрів і при цьому не відкидає на спину віддачею через відсутність приклада».

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

З кремлівських інтернет-порталів «Вести.ру» і «Весті.Крим», а також з YouTube-каналу «Весті.Крим» було видалено відео терористичного акту в коледжі окупованій Керчі, яке зняли камери спостереження.

На сайті «Вести.ру» опублікували замітку про те, що у вчинила напад на коледж Владислава Рослякова міг бути напарник – людини, з яким він вітається, можна побачити на відео. Перш в цій замітці вказувалася гіперпосилання на ролик, проте пізніше її прибрали. Сторінка з опублікованими роликом видає помилку 404.

Крім того, відео було розміщено на YouTube-каналі «Весті.Крим» і було в повному випуску новин, також викладеному на YouTube. В результаті обидва ролика вже видалені. На головній сторінці сайту «Весті.Крим» розміщений матеріал з відео нападу, але при спробі перейти на нього відкривається сторінка з іншого заміткою. З головної сторінки матеріал також прибрали.