Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що за ним та іншими антикоррупционерами ведеться стеження. Про це він заявив в ході брифінгу, передає Корупція.Інфо.

"Я хотів би сказати про те, про що мовчав. За ними, за антикоррупционерами ведеться незаконне стеження і прослуховування телефонних розмов, незаконний збір інформації, конфіденційних даних. Викид в інтернет по мені був зроблений через кілька годин після укладання угоди (купівлі квартири, – ред.). Конфіденційна інформація була незаконно отримана і сманипулирована корупціонерами, з якими я веду боротьбу", – заявив Лещенко.

"Все що відбувається з нами – результат тієї політики, яку сповідує президент. Стравлювати правоохоронні органи, СБУ, прокуратуру на борців з корупцією, на борців з тими, хто їх викриває", – зазначив депутат від БПП.

Як відомо, глава САП Назар Холодницький доручив НАБУ перевірити законність придбання нардепом від БПП Сергієм Лещенком елітної квартири. Правління партії "ДемАльянс", у свою чергу, відсторонило нардепа Сергія Лещенка від роботи в керівних органах партії на час проведення перевірки НАБУ і НАПК щодо купівлі ним елітної квартири за 7,5 млн грн. Як повідомлялося, Лещенко вирішив скласти з себе повноваження члена правління "Демальянсу" і просить НАБУ і НАПК його перевірити.

Раніше стало відомо про те, що Сергій Лещенко купив квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 кв. м, про що свідчить довідка з держреєстру майнових прав на нерухоме майно. За поточними цінами на нерухомість у цьому районі, вартість такої квартири складає близько 7,5 млн грн.