Ексглаву “ПриватБанку” Олександра Дубілета підозрюють у розтраті 8 мільярдів гривень. Наступний може отримати підозру олігарх Ігор Коломойський.

Таку думку висловив екссекретар Ради нацбезпеки Олександр Данилюк. Він не виключає можливості того, що це може трапитись вже невдовзі.

Він наголосив, що це вже другий епізод, по якому видали підозри керівництву “ПриватБанку”, але є ще багато справ, які вже готові до того, щоб по них також почати роботу.

За його словами, до цього моменту процес свідомо гальмувався на всіх ланках. Але після того, як США ввели санкції Коломойському все швидко почало розгортатись.

“Лід “тронувся” – це однозначно і цей процес вже неможливо зупинити. І до Коломойського теж дійде і досить швидко”, – наголосив Данилюк.

Однак, як наголосив екссекретар Ради нацбезпеки та оборони, санкцій від цього відомства очікувати не треба. На громадян України їх накладають за дуже обмежених умов.

“Тут все дуже просто – є судові процесі, безліч відкритих справ проти Коломойського. Просто треба робити свою роботу – підписувати підозри, а не робити політичні заяви”, – підсумував Данилюк.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський підтримав санкції Сполучених Штатів Америки щодо колишніх власників ПриватБанку, зокрема олігарха Ігоря Коломойського.

“Щодо санкцій Сполучених Штатів Америки щодо колишніх власників ПриватБанку. Ми підтримуємо це рішення і працюємо над тим, щоб повернути в Україну кошти, щоб повернути в Україну справедливість. Її головний принцип полягає в тому, що ми чітко бачимо різницю, в чому полягає великий бізнес та олігархічний клас.

А от прізвища тут не мають жодної різниці. Це Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ чи будь-хто інший. Важливо одне – ти готовий працювати законно і прозоро або хочеш і надалі створювати монополії, контролювати засоби масової інформації, впливати на депутатів та інших державних службовців.

Перше – підтримується, друге – закінчується”, – заявив президент у відеозверненні.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.