ярош

Події в Мукачевому змусили лідера «Правого сектору» Дмитра Яроша ініціювати надзвичайний з’їзд та віче на Майдані. На з'їді відбудеться реорганізація направлення дільності партії.

Новину передає Корупція.Інфо.

За словами народного депутата України Дмитра Яроша, проведення надзвичайного з’їзду партії «Правий сектор» та народне віче відбудеться із наступного тижня у Києві. З’їзд має виріши подальшу діяльність «Правого сектора». Також, лідер ПС заявляє, що вони, тобто «Правий сектор» не ініціює якого-небуть кровопролиття. Лідер партії наголошує, що зміни в державі не відбуваються і потрібно знову реорганізовувати все апарат державного управління. 

Також, на рахунок подій на заході України, Дмитро Ярош висловлє не схвалення використання зброї бійцями ПС у ході конфлікту в Мукачевому (Закарпатська область), але вважає, що через свавілля контрабандистів вони змушені були застосувати вогнепальну зброю.

Нагадаємо, що Україна зобов’язалася перед Заходом добровольчі формування включити до складу офіційних військових формувань України.