Телегрупа "1 + 1 медіа" винна за виробництво розважального контенту "95 кварталу" $ 4 мільйони. Цілий рік "95 квартал" виробляє "Вечірній квартал" за свій рахунок, пише журнал "Новий час". 

Публікація вийшла в номері журналу за 15 листопада, на сайті НВ вона стала доступна вчора, 20 листопада.

Про борги за виробництво інших шоу, видання нічого не пише. Віддати борг Коломойський, за даними джерел НВ, пообіцяв лише в тому випадку, якщо актор зіграє кандидата в президенти в реальному житті.

Зеленський відмовив журналу в коментарі, отримати коментар в Коломойського НВ не змогло. На каналі "1 + 1" в коментарі виданню не заперечували наявність заборгованості: "Наші відносини регулюються комерційними угодами, – коментує Марина Мельничук, керівник групи просування розважальних проектів телеканалу" 1 + 1 ". – У сторін немає претензій один до одного ".

Штаб Зеленського, як кандидата в президенти, активно працював ціле літо. Але у вересні комік прийняв рішення не йти на вибори – проти були його партнери по бізнесу і дружина. Тоді всю свою політкоманду Кварталівець розпустив. Однак на початку місяця, за даними джерел журналу, Зеленський мав розмову з Коломойським. Мільярдер нібито переконував шоумена:

 "Дивись, які у тебе рейтинги, з ними точно варто спробувати". Тоді ж Коломойський нібито пообіцяв повернути борг лише в тому випадку, якщо комік піде на вибори. Зеленський, за словами джерела НВ, "почув співрозмовника".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Колишній директор з виробництва на "Інтері" Алла Липовецька оцінила виданню годину контенту рівня "Вечірнього кварталу" в $ 50 тисяч. Видання доходить такого висновку: "У рік тільки це шоу приносить студії другого номера президентських рейтингів $ 3,9 млн. А в цілому річний дохід" Кварталу 95 "і суміжних проектів експерти оцінюють більш ніж в $ 10 млн", – пише НВ. Хоча, як відомо, в рік "Вечірній квартал" випускає не більш 6-7 нових випусків.

НВ вказує на фінансову звітність компаній з холдингу "95-го кварталу" в базі даних YouControl. Весь розважальний бізнес "95-го кварталу" розбитий на десять юросіб, кожне з яких за минулий рік задекларував або незначний збиток, або невеликий прибуток. Видання наводить у приклад три компанії групи: ТОВ "Студія Квартал 95" відзвітувало про збиток в 130 тис. Грн, ТОВ "Квартал-Концерт" – про прибуток в 860 тис. Грн, ТОВ "Квартал-ТВ" пішло в мінус на 3, 7 млн ​​грн. Загальний річний фінансовий результат – збиток на рівні 3,2 млн грн.

Видання наводить цитату коміка з інтерв'ю сайту delo.ua, де той пояснював фінансові результати свого бізнесу: "Нам краще зробити в нуль і забезпечити роботою всю нашу компанію".