Українські збройні сили продовжують проводити атаки на Куп’янському та Лиманському напрямах, рухаючись на захід від Діброви. Згідно з попередньою інформацією, українські війська звільнили позиції на південь від Степового та південь від Новокалинового. Крім того, українські війська продовжують наступальні дії у напрямку Мелітополя. На лівому березі Херсонської області вони утримують свої позиції та активно проводять операції.

Цю інформацію надає Інститут вивчення війни (ISW).

Повідомляється, що українські війська досягли деяких недавніх успіхів у ході контратак поблизу Авдіївки станом на 2 грудня. Машовець заявив 2 грудня, що українські війська звільнили позиції на південь від Степового та на південь від Новокалинового.

Також український військовий оглядач Костянтин Машовець повідомив 2 грудня, що російські війська останніми днями вели безуспішні атаки з кількох напрямків на північ, північний схід, південь, південний захід і південний схід від Авдіївки.

Відомо, що українські війська просунулися вперед під Кремінною 2 грудня і нещодавно продовжили локальні атаки на Куп’янському та Лиманському напрямках. Відеозапис із геолокацією, опублікований 2 грудня, показує, що українські війська просунулися на захід від Діброви.

ISW з’ясував, що українські війська зберегли свої позиції та продовжили операції на лівому березі Херсонській області 2 грудня.

Український Генштаб повідомив, що українські війська продовжують утримувати позиції на східному березі річки Дніпро та ведуть контрбатарейний вогонь. Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що Росія безуспішно намагалася витіснити українські сили з району Кринок за допомогою елементів невстановленого батальйону та передових підрозділів полку ВДВ.