1

Літак авіакомпанії EgyptAir, що летів з Парижа до Єгипту, розбився неподалік грецького острова Карпатос

Про це пише агентство АР з посиланням на джерела в грецьком аеропорту, передає Корупція Інфо

"Літак EgyptAir розбився біля грецького острова Карпатос у єгипетському повітряному просторі", – йдеться в повідомленні.

На борту перебувало 66 осіб – 56 пасажирів (у тому числі 15 французів, 30 єгиптян, два громадянина Іраку і по одному громадянинові Великобританії, Бельгії, Кувейту, Саудівської Аравії, Судану, Чаду, Португалії, Алжиру, Канади; три співробітники власної служби безпеки EgyptAir і сім членів екіпажу.

Влада Греції намагаються підтвердити інформацію, що надійшла від капітана грецького оргового судна, який вбачав "вогонь в небі над Середземним морем приблизно тоді ж, коли літак зник з екранів радарів.

Як повідомили в службі цивільної авіації Греції, екіпаж лайнера не відповів диспетчерам за три хвилини до зникнення з радарів. Пасажирський літак Airbus A320-232 з серійним номером 2088 був зроблений на заводі компанії Airbus в Тулузі (Франція)

Судну було 12 років і 10 місяців (експлуатувалося з 2003 року), фатальний рейс Париж-Каїр був для нього п'ятим за останню добу. Раніше 18 травня SU-GCC перелетів з Асмэры (Еритрея) у Каїр, звідти виконав рейс в столицю Тунісу і повернувся назад, потім перелетів в Париж. Прем'єр Єгипту не виключив, що на борту лайнера міг бути здійснений теракт.