114456

Луганська ланка комуністів, які підтримали бойовиків та окупантів з "ЛНР", обурилися, що президія Компартії вирішила розпустити луганський обласний комітет.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав колишній депутат луганської міськради від КПУ Максим Чаленко, передає Корупція.Інфо.

Вын зазначив, що президія ЦК КПУ 27 листопада прийняла рішення усунути з посади першого секретаря Луганського обкому КПУ Спиридона Кілінкарова, Луганський обласний комітет розпустити і запропонувати Пленуму ЦК вивести зі свого складу всіх членів ЦК від Луганської області.

"Симоненко досить знущатися над партією! Ми, комуністи Луганська, глибоко обурені рішеннями президії ЦК КПУ, якими був розпущений Луганський обком КПУ і звільнений з посади перший секретар обкому КПУ Кілінкаров. Ми чудово розуміємо, що дане рішення було прийнято з подачі першого секретаря ЦК КПУ Симоненко, і саме він несе персональну відповідальність за цю цинічну спробу розвалити роботу Компартії на Луганщині", – написав Чаленко.

Він також образився, що комуністи Луганщини були оголошені "відьмами" та пообіцяв, що у Луганську будуть ігнорувати рішення Симоненка.