1

У Дніпропетровську затримали чоловіка, який розмалював фарбою білборд із зображенням Надії Савченко та писав по стінах сепаратистські гасла.

Інформацію про це Радіо Свобода підтвердили в обласному управлінні Національної поліції, інформує Корупція Інфо

За даними правоохоронців, чоловік був доправлений до Бабушкінського райвідділу поліції, за фактом відкрите кримінальне провадження. Інших подробиць поліцейські поки не розголошують, у понеділок чоловіку мають вручити повідомлення про підозру.

Натомість в організації «Національний рух «ДІЯ» поінформували, що участь у затриманні чоловіка брали активісти об’єднання.

«Було затримано чоловіка, який малював на зупинках міста сепаратистські гасла та прославляв терористичні організації, що загрожують соборності нашої країни. Вранці, близько 05:00 окрема група, що несла чергування на території Бабушкінського району, помітила величезну синю свастику, намальовану на зупинці, і єдиного на вулиці незрозумілого дядька, що нервово озирався по сторонах. В ході «знайомства» з підозрілим, нашими бійцями були виявлені балон з синьою фарбою, кількасот гривень, згорнутих обережними трубочками», – розповіли подробиці в організації.