Головна суперниця нелегітимного президента Білорусі та очільниця опозиції Світлана Тихановська озвучила останнє попередження команді білоруського диктатора — вона офіційно повідомила, що білоруси не будуть наполягати на притягненні Олександра Лукашенка до відповідальності, якщо він добровільно складе владні повноваження. Окрім того, вона нарешті відповіла, чи не боїться нападу очільника Кремля Володимира Путіна на Білорусь, як це було 6 років тому у випадку з Україною.

Про це інформує телеграм-канал впливової опозиціонерки.

“У мене два погляди на це: як особистості і як національного лідера. Я не можу пробачити його як особистість. Однак, як національний лідер, я повинна прийняти рішення, яке вплине на історію країни. Щодо цього є різні думки. Багато хто хоче, щоб його судили. Але я думаю, що більшість просто дадуть йому піти, якщо він залишить нас у спокої. Я вважаю, питання вимагає діалогу”, — наголосила Світлана Тихановська.

Зазначається, що журналісти також поцікавилися у політикині, чи може вона “поручитися, що Путін не повторить сценарій 2014 року”. На це опозиціонерка відповіла, що впевненим не можна бути ні в чому, однак знову закликала до діалогу. Світлана Тихановська звернула увагу на те, що головна причина всіх проблем в тому, що Лукашенко не розуміє свій народ, не хоче чути його волю: “якщо він і правда хоче знати, кого звинувачувати, йому варто подивитися в дзеркало”.

“Це 21 століття, ми цивілізовані люди — немає ніякої потреби у війні і крові. Сісти і поговорити набагато простіше. Протест не контролюється з-за кордону. Не контролюється з Росії. Пару місяців назад Лукашенко звинувачував мого чоловіка та інших людей в тому, що їх координує Росія. Тепер він передумав і звинувачує Європу”, — пояснила Світлана Тихановська.