Суд розгляне «відмивання» львівським чиновником 27 млн ​​грн за рахунок будівництва стадіону «Арена Львів». Чиновник може сісти у в'язницю на термін до 5 років.

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо.

Львівський чиновник може сісти за ґрати на термін до 5 років за неналежну експертизу проектної документації, що стосується будівництва стадіону «Арена Львів». За неналежне виконання службових обов'язків керівника Філії Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» прокуратура Львівської області звернулася до суду.Відзначається, що чиновник затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи, не провівши необхідних перевірок. Як результат, вартість проектної документації склала понад 37 млн ​​грн, замість 10,6 млн, як визначила судова інженерно-технічна експертиза.

Так, чиновник «відмив» 27 млн ​​грн. Саме таким виявився збиток для міста Львів. Зараз крім позбавлення волі на термін до 5 років чиновнику загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років. Крім того, передбачений штраф від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.