лікар хабарник

Личаківський районний суд засудив львів’янку, яка отримала $6 тис. хабара, пообіцявши допомогти працевлаштуватися лікарем ветеринарної медицини у Львівську регіональну службу державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні.

Жінка не працювала у цій структурі, але їй вдалося переконати чоловіка, який хотів влаштуватися на роботу, що вона має там зв’язки. Відтак чоловік погодився на її пропозицію та передав жінці 6 тис.$

У судовому вироку не зазначено чи спробувала хабарниця допомогти чоловікові і яким чином її затримали. Але, очевидно, чоловік звернувся в міліцію, бо ще до судового засідання жінка повернула йому усі гроші та за посередництвом прокуратури уклала угоду про примирення і визнання вини.

У судовому засіданні, яке відбулося 30 березня, суддя затвердив угоду про примирення та умовно засудив хабарницю до 2 років відповідно до  ч.2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом). Якщо вона упродовж цього терміну не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки, то в тюрмі не сидітиме.