Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко опублікував у мережі номери мобільних телефонів власника телеканалу 1+1 Ігоря Коломойського, гендиректора каналу Олександра Ткаченка і кандидата у президенти України шоумена Володимира Зеленського.

Як написав Ляшко у facebook, так він вчинив, тому що хтось із співробітників телеканалу опублікував у мережі його телефон.

"Якась ідіотка з "Плюсів" злила мій номер телефона в інтернет і вже другий день мене спамлять тисячами повідомлень і дзвінками з усього колишнього СРСР. Тому вимушений буду змінити номер, який у мене з 1998 року. До речі, хто хоче поговорити з Коломойським, Зеленським, Ткаченком – ось їх телефони. Дзвоніть, пишіть на здоров‘я!", – написав Ляшко.

Користувачі Facebook в коментарях нагадали Ляшку, що в 2012 році він сам оприлюднив свій номер телефону.

Варто нагадати, що кандидат у президенти і лідер Радикальної партії Олег Ляшко проголосував на виборах із порушенням закону.

Він показав свій бюлетень після того, як поставив позначку навпроти свого прізвища. За законом "Про вибори президента України", демонстрація виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування заборонена і є порушенням таємниці голосування.

В свою чергу, Глава МВС України Арсен Аваков заявив, що лідеру "Радикальної партії" Олегу Ляшку потрібно призначити штраф за публічну демонстрацію бюлетеня після голосування на виборчій дільниці.

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова".

"Питання, наскільки буде принциповим орган розслідувань і суд, щоб дійти до кінця. На мій погляд, це важливо зробити.

Звичайно, що за те, що Олег Ляшко демонстрував свій бюлетень, на цьому етапі садити в тюрму нікого не потрібно, але солідний штраф їм би не завадив, це була б хороша превенція", – підкреслив Аваков.

Голова правління мережі ОПОРА Ольга Айвазовська також вважає, що Ляшка та одного з губернаторів є сенс оштрафувати за те, що вони показали свої заповнені бюлетені.

За її словами, у більшості випадків українці фотографували або якось інакше показували свої бюлетені, порушуючи таємницю голосування, не тому що мав місце підкуп голосів.

На думку Айвазовської, це психологічна особливість українського виборця, який вважає бюлетень своєю власністю, яку можна продавати, всім показувати та взагалі робити з ним все, що захочеться.