9bad994a5a984c1bd3fed3001e887a2f1453978220

Лідер парламентської фракції «Радикальна партія» Олег Ляшко на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради України заявив, що зміною регламенту ВРУ, за яку сьогодні, 28 січня, проголосував парламент, народні депутати фактично «зрадили українців та влаштували Конституційний заколот».

Про це сам Ляшко написав у соцмережі, передає Корупція.Інфо.

«Ганьба! Парламент зрадив українців і влаштував Конституційний заколот. На догоду Путіну та його терористам ці зрадники змінили регламент Верховної Ради, тим самим, фактично скасували Основний закон України. Усі мої заклики не робити цього – на жаль, не були почуті. І як після цієї зради назвати ті фракції, які позиціонували себе, як демократичні?», – йдеться у повідомленні Ляшка.

Лідер радикалів зазначив, що за зміну регламенту проголосували 229 народних депутатів із «так званої демократичної коаліції». На думку Ляшка, сьогоднішні дії нардепів можна порівнювати із діями екс-президента-втікача Януковича, який у 2010 році теж фактично скасував Конституцію. Парламент фактично взяв приклад із Януковича і навіть пішов далі по цьому шляху.