Депутат Львівської обласної ради Руслан Кошулинський передав керівництву області пакет документів зі зверненнями мешканців, які просять не допустити будівництва сміттєпереробного заводу у Львові, передає Корупція.Інфо.


Під час сесії Львівської облради Кошулинський розповів, що сміття уже лежить на території, на якій Львівська міська рада тільки запланувала звести завод.

Популярне: “Розбещував 13-річну дівчинку і…”: Українського співака звинувачують у страшному злочині«Маю в руках понад 1200 підписів мешканців Львова та Львівської області, громадських організацій, парохів церков, навчальних закладів і простих мешканців. Люди криком кричать проти маніакального бажання міського голови Львова побудувати на території міста механіко-біологічний перевантажувальний комплекс. Сьогодні мені священик навіть фото показав – сміття вже лежить у Львові! Люди наголошують, що у цій частині Львова вже є півсотні підприємств, а тут хочуть ще й поставити сміттєвий завод. Якщо керівництво Львова хоче отримати чергову проблему у страйках, пікетуваннях і блокуваннях – так виглядає, що воно її і отримає», – зазначив Кошулинський.