Те, що українці не можуть заплатити за комунальні послуги, – це ганьба для уряду. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева у Верховній Раді на годині запитань до уряду.

"Субсидії – це вимушений крок. В умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, враховуючи низькі соціальні стандарти, держава зобов'язана підтримувати людей, надавати право на утримання субсидій. Мільйони українських родин на сьогоднішній день не можуть самотужки заплатити за комунальні послуги – це наша ганьба. Я це визнаю. Тому зобов'язані дати людям можливість отримати субсидію", – сказав він.

Водночас Рева дорікнув українцям, які не мають офіційних доходів.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"923 тисяч домогосподарств показали нульові доходи. Тобто якщо вірити цим людям, то вони взагалі жодної копійки на своє прожиття не мають. Ми запропонували їм чесно задекларувати свої доходи. Ті, хто сьогодні працює, навіть отримує мінімальну зарплату, платять податки, єдиний соціальний внесок і утримують цих людей, вони в праві запитати співгромадян, чому ті цього не роблять? Можливості для працевлаштування у великих містах є", – заявив міністр.

"Близько 2,5 мільйонів домогосподарств влітку не прийшли переоформляти субсидії. Їм не відмовлено. Будь ласка, ми їх чекаємо. Приходьте, подавайте декларації та з вами будемо розмовляти", – сказав Рева.