Українські військові підняли наш прапор над населеним пунктом Тополя, що у Харківській області. Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

«Бійці «Сталевого кордону» підняли український стяг у прикордонному з рф населеному пункті Тополі Харківської області, який знаходиться в сірій зоні», — сказано в повідомленні.

На мапі сервісу Deepstate можна побачити, що населений пункт Тополі, в якому прикордонники підняли український прапор, розташований приблизно за 2 кілометри від лінії зіткнення та приблизно за 5 кілометрів від російського кордону.

«Нагадуємо ворогові, хто є господарями на нашій землі», — додали прикордонники.

Зазначимо, що населений пункт розміщені на кордоні з Росією у так званій «сірій зоні». Після деокупації Харківської області туди ніхто не заходив через замінування. Проте зараз бійці Державної прикордонної служби проклали безпечний шлях та підняли там державний прапор України.

На даний момент також відомо, що російська окупаційна армія провела ротацію на Куп’янському напрямку та завезла додаткові бойові комплекти.

Про це повідомив очільник Харківської обласної адміністрації Олег Синєгубов, посилаючись на дані військової розвідки.

«РФ використовує і важку техніку, йде з танками, броньованими машинами. Характер штурмових дій змінився раніше. Оскільки російські війська обрали пріоритетним саме Куп’янський напрямок, у них на меті за будь-яку ціну досягти результату. Ми очікуємо посилення з їхнього боку, поповнюємо резерви, підсилюємо фортифікаційні споруди», — каже Синєгубов.