Якщо в Україні почнеться друга хвиля коронавірусу, це призведе до катастрофічних наслідків і загрожує соціальним і економічним крахом.

Такий прогноз прозвучав від журналіста Дмитра Гордона.

Він упевнений в тому, що Україна не переживе другу хвилю коронавірусної інфекції, оскільки економіка країни сильно постраждала з початку пандемії.

«Тому у нас можуть бути якісь потрясіння в зв’язку з тим, що людям буде просто нічого жерти … Упевненості в завтрашньому дні немає, роботи може не бути, бізнесу може не бути», – підкреслив журналіст, виступаючи в ефірі телеканалу «Наш» .

Також він порівняв Україну з іншими країнами і натякнув на те, що українська влада не мають у своєму розпорядженні таких величезних коштів, щоб допомагати бізнесу і населенню. Як приклад він наводить Сполучені Штати, де влада роздавала гроші громадянам і просто надрукували додаткові долари.

Нагадаємо, що раніше Гордон заявив про те, що українські спецслужби серйозно поступаються російським. Він зазначив, що мова йде про сукупність всіх показників. Також він вказав на те, що Україна є молодою країною, в якій дуже високий рівень зради, і влада дуже мало допомагає спецслужбам, які за всіма характеристиками програють російським.