Повідомляється, що чоловік померлої не коментує ситуацію

У Києві на території Харківського житлового масиву у Києві знайшли труп літньої жінки. Як виявилося,57-річна пенсіонерка викинулася з дев'ятого поверху багатоповерхового будинку за адресою вулиця Олійника, 8. Від отриманих травм вона померла на місці. Трагічний випадок стався близько 11:30. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За словами сусідів, які жили в сусідній квартирі з загиблою, 57-річна жінка проживала в квартирі зі своїм чоловіком. Сімейна пара ні з ким не спілкувалася. Подружжя сторонилися сусідів. Місцеві жителі не можуть сказати, що спонукало жінку на такий вчинок. Чоловік загиблої відмовився давати які-небудь коментарі з приводу втрати.

На місці працювали кілька екіпажів патрульної поліції, "швидка" та слідчо-оперативна група. Деталі пригоди встановить слідство.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що літня жінка вкоротила собі віку через відмову у субсидії. Пенсіонерка втратила чоловіка, а допомоги чекати було від нікого, тому старенька вирішила звести рхунки з життям і повіситись у власній квартирі. Зазначимо, що перед тим, як скоїти самогубство вона оплатила ввесь борг.