Вранці в п'ятницю, 19 жовтня, в Києві внаслідок поламки потяга на станції "Почайна" було обмежено рух на синій гілці метрополітену. Про це повідомили в прес-службі КП "Київський метрополітен" в своєму мікроблозі Twitter.

Відзначається, що на синій гілці метро рух поїздів організовано від станції "Героїв Дніпра" до "Оболоні", а також від станції "Теремки" до "Контрактової площі". У метрополітені вибачилися перед пасажирами за тимчасові незручності.

Очевидці повідомляють, що через поломки в тунелі застряг склад з пасажирами. Поїзд простояв в тунелі близько півгодини. Крім того, в зв'язку з поломкою в метро на Подолі натовпи людей не можуть виїхати в бік Оболоні, перевантажений наземний транспорт, зокрема, маршрутки.Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

За даними нашого кореспондента, о 10:45 рух на синій гілці було відновлено. У звичайному режимі працюють всі станції.

Варто нагадати, що 25 вересня на червоній гілці метро в Києві призупинили рух потягів. Надзвичайна подія сталася на станції "Святошин".

 

Раніше також повідомлялося, що для станції метро "Почайна" зробили нові літери за 425 тисяч гривень. Букви для стін станції зробили з алюмінію, їх розмістять на обох колейних стінах. Букви замовили відразу після зміни назви станції з "Петрівка" на "Почайна".‡агрузка...