10 липня закінчить своє існування програма в якій пролунала скандальна заява лідера «Батьківщини» на адресу Президента України, передає Корупція.Інфо

На сайті «Національної громадської телерадіокомпанії України» з'явилося повідомлення про те, що договір про створення програми "Доброго ранку, Країно!" на телеканалі "UA: ПЕРШИЙ" буде припинений.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила


У повідомленні заявляється, що договір про створення передачі був укладений між ВАТ "НСТУ" і ТОВ "Ера-Медіа" ще 12 липня 2017 року. Програма повинна була бути власним продуктом «Ера-Медіа» та співробітники телеканалу не мали права втручатися в редакторську політику передачі. Вибором тем, а також головних героїв займалися співробітники ТОВ "Ера-Медіа".

Скандальне інтерв'ю з Юлією Тимошенко також не було погоджено з керівництвом телеканалу.

"ПАТ" НСТУ" інформує глядачів, що жодним чином не погодило запрошення для інтерв'ю Юлії Тимошенко і не мало впливу на обрання тем для обговорення", – йдеться в повідомленні.

Крім цього в повідомленні наголошується, що передача "Доброго ранку, Країно!" неодноразово була помічена в подачі недостовірної інформації.

Моніторинг контенту ТОВ "Ера-Медіа" неодноразово виявляв порушення стандартів, зокрема: маніпуляції фактами, уявлення власних думок як фактів, безпідставні узагальнення, неконкретні посилання на джерела інформації, експертні коментарі неналежної якості, недостовірна подача інформації, зневажливі або образливі коментарі провідних , дискримінація та упереджене ставлення, однобоке подання інформації та недотримання балансу думок.

Договір між телекомпанією та творцями передачі був розірваний ще 7 червня 2018 році і за законом його дія припинитися 10 липня 2018.