У Мережі з’явилися нові записи розмов нібито керівника партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука. Інформація, подана в них, свідчить, що представник політичної сили міг отримати націоналізовану в 2015 році частину нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок” завдяки сприянню української влади.

А саме завдяки співпраці з тодішнім президентом УКраїни Петром Порошенком.

Свою думку з приводу цих плівок висловив і політик Анатолій Гриценко, який на своїй сторінці в Фейсбуці написав наступне:

Порошенко+Медведчук = мародерство на крові

Коли влітку 2014го солдати гинули сотнями під Іловайськом, олігарх-мародер реєстрував свої офшори. Коли взимку 2015го солдати гинули сотнями під Дебальцевим, олігарх-мародер разом із Медведчуком і Путіним обмінював свій завод, захоплений у Криму, на стратегічний нафтопродуктопровід. Щоб і не втратити, ще й заробити. Нагнув для того українські суди, прокуратуру – і врешті віддав стратегічний об’єкт Путіну. Для чого? Щоб разом із Медведчуком набивати кишені? В трубі за два роки застоялася старих стандартів солярка, кудись треба діти? Нагнув Міноборони – і продали її українській армії, аж на 400 мільйонів, та ще й за завищеними цінами. Перегляньте це відео, послухайте записи розмов. І ще раз – згадайте, що в той самий час іде війна, з тяжкими втратами на фронті.

В той самий час Порошенко через Медведчука торгується з Путіним, заради власного збагачення. В той самий час у Мінську Порошенко здає Україну Путіну, підписуючи акт капітуляції з «особим статусом» і повною амністією бойовикам. Це – мародерство на крові наших солдат. Мародерство олігарха, за сумісництвом – Верховного Головнокомандувача. В мене лише два питання. Перше – після оприлюднення цих записів, порохоботи прозріють нарешті, чи й далі фанатично вклонятимуться “сивочолому гетьману”? І друге – за ТАКЕ на минулих війнах розстрілювали перед строєм, а зараз – посадять його хоча б на років 10-15, чи як зазвичай знову викрутиться/відкупиться і знову лижі на вибори навострить? Ваша думка?

Депутатка від “СН” Ліза Богуцька теж прокоментувала нове розслідування Бігуса.

“Подивилася другу серію Бігуса про Медведчука і Ко.
Злість !!!
У мене немає слів!

Дебальцевський котел … І поділ труби. Щоб всі “керівники” заробили.

На війні гинуть хлопці, а в обмін на Севморзавод віддається труба. І дешевий дизель на війну …
А потім – гавкіт порохоботів про благодійність Порошенко. Аж на 4 млн грн. Ні, на 400. Вірніше, на 700. Доларів ..
.
Вся благодійність “керівника” – це щось списане або втратило термін придатності, або вже заборонене до реалізації.

І ось, що цікаво: Петро жодного разу не сказав, що Медведчук бреше. Пам’ятаєте, на відео є епізод, де російський товариш Медведчука говорить про те, що якийсь підписаний договір ТАМ покладуть в сейф? Ви можете собі уявити, СКІЛЬКИ такого лежить ТАМ в сейфі?
Думаєте, немає про Крим? Думаєте, немає про Кримський міст? Думаєте, немає про Гіркіна?
Все є.

Якщо наші СБУшники, віддані Петру аки пси, і то все писали … Те що вже говорити про закоренілих чекістів?
Все спливе.
Гівно не тоне”, – написала Богуцька у Фейсбуці.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.