Партія "Рідне місто" заявила про політичне замовлення щодо своїх кандидатів на місцевих виборах у Чернівцях.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook кандидат на посаду міського голови Чернівців, екс-секретар міськради Віталій Михайлішин, представники міліції провели обшук у квартирі кандидата в депутати міськради Ростислава Білика та інших представників "Рідного міста", передає Корупція Інфо

"На дану хвилину міліція за замовленням Бурбака-Каспрука починає обшуки в квартирах Білика, Продана, Бешлея, у мене і в" Рідному городе ", – написав він.

Відзначимо, що Максим Бурбак – це керівник парламентської фракції" Народного фронту ", близьке до прем'єр-міністру Арсенію Яценюку. Обидва – вихідці з Чернівців. А Олексій Каспрук в даний момент – мер цього міста.

Пізніше в ЗМІ потрапили фотографії, які свідчать, що в квартиру Білика увійшли бійці спецпідрозділу міліції в касках, бронежилетах і з автоматами.

Михайлишин також залишив запис про те, що законність дій щодо Ростислава Білика на прес-конференції коментувати не начальник УМВС і навіть не слідчий, а мер Чернівців Каспрук: "Це все, що вам потрібно знати про те, хто, насправді, стоїть за цим замовленням. До слова, на прес-конференцію не запросили ні мене, ні кого-небудь з представників "Рідного міста".

В ексклюзивному коментарі "апостроф" Михайлишин назвав дії співробітників правоохоронних органів "бєспрєдєлом" щодо партії "Рідне місто" та її активу.

"У квартиру Білика увірвалися 15 міліціонерів з важким озброєнням. Що, без них обшук не можна було провести? Вони довго не пускали в квартиру адвоката, не відповідали на наші запитання про підстави для своїх дій ", – розповів він виданню.

Політик упевнений, що обшук, звинувачення на адресу активу партії пояснюються бажанням вплинути на результати виборів у Чернівцях.

"Згідно з екзит-полами, я набираю 28% голосів виборців і виходжу у другий тур виборів, куди, по ідеї, повинен пройти і чинний мер Каспрук. За нашими даними, партія" Рідне місто "виграла на 27 виборчих дільницях із 42. Ось причини , за якими на нас чиниться тиск ", – наполягає Михайлишин.