В Офісі Президента України розповіли, що Росія хоче переговорів, тому що боїться успіху ЗСУ. Кремлю потрібно примусити Україну до “миру”, щоб отримати перепочинок перед черговим наступом. 
 
Про це заявив радник керівника ОП Олексій Арестович в етері Фейгін Live.

Коли в Росії говорять про мирні переговори, це означає, що у них великі проблеми на фронті. Росія хоче примусити Україну до мирного плану, щоб отримати перепочинок перед черговим наступом. За словами Арестовича, мирні пропозиції з Кремля можуть звучати як погрози, жести доброї волі, “єдиний вихід”, але це перші рядки в капітуляції. 

“Подивіться на характер цих пропозицій. Це путінська капітуляція. Вони зізнаються, що не в змозі продовжувати бойові дії. Вони Бахмут, Слов’янськ і Краматорськ не можуть взяти, не те що Київ”, – сказав Арестович. 

За словами радника Офісу президента, Україна може піти на переговори, коли диктуватиме умови. 

“Шредер заговорив про мирні переговори. Лавров періодично заявляє, що Росія завжди налаштована мирні переговори. Кожен раз це звучить з якоїсь екзотичної країни, коли у армії РФ не виходить виконати поставлене завдання. Справа в тому, що поставлені завдання вони не можуть виконати за замовчуванням. Вони тиснуть, концентруються, кудись там наступають, але вирішити стратегічні завдання військовим шляхом не можуть. І відступити не можуть”, – говорить він. 

Арестович вважає, що РФ хоче примусити Україну до мирного плану для перепочинку перед черговим наступом. 

“Прилетять нові “хімарси” на голову всім любителям переговорів. Переговорів не буде. Вони хочуть переговорів, тому що бояться нашого успіху”, – підсумував радник глави ОП.