Масова мобілізація у РФ! Путін програє війну: у МВС назвали страшну дати – що буде далі?

У МВС НАЗВАЛИ ДАТУ, ПІСЛЯ ЯКОЇ ПУТІН МОЖЕ ОГОЛОСИТИ МОБІЛІЗАЦІЮ

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в ефірі інформаційного телемарафону заявив, що наразі ситуація на фронті дуже складна, але контрольована.

“Ситуація дуже складна, особливо на Сєвєродонецькому напрямку, але контрольована. Зараз ми можемо говорити про те, що росіяни фактично не мають просувань на ключових для себе напрямках. Цієї ночі вони знову намагалися вийти на трасу “Бахмут – Лисичанськ”, цього разу їм це також не вдалося, знову ми їх відбили. І у самому Сєвєродонецьку особливих проривів немає.

Але ситуація складна і на півночі Харківщини, тому що росіяни пробують наблизитись до Харкова і знову перетворити його на прифронтове місто”, – зазначив він.

Денисенко також нагадав, що загарбники все ще ціляться ракетами на Київ, але й тут зазнають поразки.

“Сьогодні зранку у Вишгородському районі були чутні вибухи. Відпрацювала ППО по ворожому повітряному об’єкту”, – йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації.

Денисенко також додав, що подальші сценарії розвитку подій будуть залежати від мобілізації росіянами своїх людських резервів.

“Станом на зараз деякі аналітики обережно починають говорити, що їм вже не вистачає резервів, щоб поповнити ті частини, які вибувають з бойових дій… Деякі експерти починають говорити про те, що у росіян не вистачає мобілізаційних ресурсів”, – сказав Денисенко.

“Наступна реперна точка для всіх нас – 11 вересня, регіональні вибори в Російській Федерації. Росіяни хочуть бачити цю війну по телевізору, тому навряд чи можна очікувати, що Путін оголосить мобілізацію”, – сказав він.