Росіяни по-хамськи ставляться як до населення окупованих територій, так і до мобілізованих з «лднр». Цих ненавчених і погано обмундированих людей використовували як приманку, посилаючи на смерть на передові позиції ЗСУ.

Про це пише Вільнодумець.

Подібні факти призвели до того, що між мобілізованими денеерівцями та російськими військовослужбовцями почалися конфлікти. Мобілізовані просто не хочуть воювати та відмовляються виконувати накази російських командирів.

Так, на Барвінківському напрямку (Харківська область) російським військам надано 119 стрілецький полк (СП), сформований здебільшого з мобілізованих у «ДНР». Російське командування хотіло надіслати їх у наступ на позиції ЗСУ, але мобілізовані відмовили росіянам.

Вони відкрито заявили, що не братимуть участі у бойових діях проти ЗСУ. Російські командири почали лякати, але у відповідь почули: «Воювати не будемо. А що ви нам зробите? Судитимете за те, що змушуєте ненавчених людей йти на позиції ЗСУ? Засудіть, то живими будемо».

Росіяни вирішили використати бойовиків 119 СП в охоронних заходах на своїх позиціях у населеному пункті Велика Камишеваха Барвінківського району.

Проте мобілізовані у ДНР відмовляються від служби. Вони не виконують обов’язки, командирам не підкоряються, вживають спиртні напої та тікають у самоволки, іноді з кінцями.

Конфлікт не локалізований і окупанти побоюються, що більшість може просто без бою здатися ЗСУ. А замінити їх там немає ким, оскільки російських резервів не вистачає.

Тому мобілізовані без страху розповідають своїм родичам, що «на цю війну не підписувалися. А якщо росіянам хочеться воювати, нехай воюють».

Це і є виворот «другої армії у світі» та самого «російського світу». Шкода, що пізно прозрівають!