Ігор Коломойський розповів про те, як часто спілкується з Володимиром Зеленським, а також розкрив теми їх розмов.

Український олігарх, якого часто пов’язують з президентом Володимиром Зеленським у інтерв’ю РБК зізнався, що після інавгурації вони зустрічаються вже не так часто.

Коломойський зізнався, що після вступу Зеленського на посаду президента бачився з ним лише один раз. При цьому вони часто переписуються в месенджері.

«Іноді листуємося по WhatsApp: хиханьки та хахоньки, жартуємо. Вчора він мені прислав посилання на свій пост в Facebook про генерала поліції. А я йому ось що надіслав [фрагмент з радянського кіножурналу “Фітіль”]. Зараз зідзвонюємося дуже рідко, тому що у нього купа справ, людина потрапила з корабля на бал», – пояснив олігарх.

Окрім цього Коломойский зазначив, що кайфує від результатів президентськи і парламентських виборів.

Він додав, що раніше розмовляв із Зеленським раз на два тижні, а бачився – раз на два місяці.

Нагадаємо, не так давно президент України Володимир Зеленський заявив, що українським олігархам потрібно готуватися до роботи у «новому форматі». Як приклад він навів Пінчука і Ахметова, на черзі – Коломойський.

Це нормальний формат роботи з олігархами. Вони повинні багато грошей, які вони різними шляхами заробили, і на яких немає криміналу (бо якщо є кримінал, то будемо саджати), інвестувати і вкладати в Україну. І будуть нові правила, всі повинні платити податки. І вони знають, що ми їм не дамо бути монополістами. Від чогось доведеться відмовлятися їм, вони всі вже про це знають— Володимир Зеленський, Президент України.

Так, Зеленський розповів про свою зустріч із Рінатом Ахметовим, під час якої тому було повідомлено про скасування формули «Роттердам +», і що на кожного олігарха «буде велике фінансове навантаження».

Ахметов купив 200 «швидких» для дитячих лікарень. І будемо йому презентувати інвестиційний документ, щоб він вкладав (хоча він про це ще не знає) великі гроші в медицину, і вкладав в інфраструктуру Донбасу— Володимир Зеленський, Президент України

Що стосується Віктора Пінчука, то за словами Зеленського, він «забезпечить уже зараз» квартирами 24 сім’ї полонених моряків, і далі опікуватиметься проблемами соціальної допомоги всіх військовослужбовців. Також Ігор Коломойський буде вкладати «дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він про це ще не знає».

Також, Президент України Володимир Зеленський заявив, що в українській політиці взагалі нікому не можна довіряти.