В українському парламенті з’явилося міжфракційне об’єднання “Дубина — Слуга українського народу”. Його очолив скандальний нардеп Олександр Дубінський.

Про це згідно з регламентом під час пленарного засідання 4 березня оголосив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков. При цьому, ледве стримував сміх.

Сам Разумков ледве стримував сміх, а нардепи відреагували доволі емоційно. Згодом спікер назвав голову об’єднання та перейшов до наступного питання порядку денного.

Усі члени об’єднання, окрім Дубінського, зі “Слуги народу”:

  • Олексій Мовчан;
  • Сергій Швець;
  • Антон Поляков;
  • Анастасія Ляшенко;
  • Андрій Боблях;
  • Дмитро Чорний.

Зауважимо, що міжфракційне депутатське об’єднання не має прав депутатської фракції чи групи. Їх створюють для співпраці між політичними силами у різних напрямках.

Нагадаємо, увечері понеділка, 1 лютого, фракція “Слуги народу” прийняла рішення виключити Олександра Дубінського. Було оголошено, що рішення підтримали 80% членів фракції. Нардеп заявляв, що документального підтвердження цьому йому не надали.

Приводом для ініціювання питання про виключення нардепа з фракції стало внесення його до списку санкцій США.

Про те, що в “Слузі народу” розглядають сценарій виключення Дубінському після включення його до списку санкцій США, стало відомо після засідання фракції в понеділок, 25 січня. Воно проходило за участю президента України Володимира Зеленського.

Тоді повідомлялося, що президент запропонував Дубінському вийти з фракції “Слуги народу”. Депутат відмовився, і щодо його долі колеги по фракції вирішили визначитися шляхом опитування.

Дубінський заявляв, що не визнаватиме результати анонімного голосування. Також він вів паралельний підрахунок голосів.

2 лютого спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков офіційно оголосив про виключення нардепа Олександра Дубінського з фракції “Слуги народу”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.