Днями в ЗМІ почали поширюватися чутки про те, що голова Офісу президента нібито побився з главою СБУ, при цьому Богдан в бійці нібито втратив зуба. Варто відзначити, що і сам Богдан, і його дівчина Анастасія Слічна відреагували на ці чутки з властивим їм почуттям гумору.

В Instagram-сторіз Анастасії з’явилося їх нове спільне фото з Богданом з кумедним підписом:

«Зуби на місці. Перевірила», – написала дівчина.Відзначимо, що раніше глава Офісу президента Андрій Богдан показав несподіване фото після «бійки» з головою СБУ Іваном Баканова.

Богдан поміняв фото профілю на Facebook на відфотошоплений знімок свого «закривавленого» обличчя, також там відсутні кілька зубів.

Нагадаємо, про “бійку” в Facebook повідомив журналіст Станіслав Речинський.

За його словами, причиною конфлікту було призначення начальника Головного слідчого управління СБУ. Богдан нібито виступав за кандидатуру заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного, Баканов – за Василя Вовка, який раніше обіймав цю посаду.

“Команда Зе пішла в рознос. У середу на Банковій побилися Баканов і Богдан. Богдан з тих пір на роботу не виходить. Причина конфлікту – призначення начальника ГСУ СБУ. Богдан хотів Нескоромного. Баканов – Вовка. Богдану вибили зуб”.