Жінка хотіла отримати за свого сина $ 20 тисяч. В якості потенційних покупців на її оголошення відгукнулися поліцейські, передає Корупція.Інфо

У Москві 33-річна мешканка Казахстану намагалася продати свого однорічного сина. Слідчі столичного управління СК РФ порушили кримінальну справу за статтею "Торгівля людьми".

Популярне: Савченко не пройшла перевірку на детекторі брехні: Що тепер чекає нардепа

– Жінка, перебуваючи на території міста Алма-Ата, з корисливих мотивів розмістила в групі в соцмережі оголошення про пошук прийомних батьків для своєї дитини 2017 року народження. За продаж сина обвинувачена вимагала 20 тисяч доларів США, що еквівалентно 1 177 800 руб., – наголошується в повідомленні СКР.

Після цього 5 квітня мати разом з малюком приїхала в Москву на операцію. Їх зустріли переодягнені правоохоронці. Жінка пройшла з ними в квартиру, де і були підписані всі "документи". Для завершення "операції" правоохоронці разом з матір'ю пройшли в відділення банку, де повинні були передати гроші. Там її і затримали.

Як повідомляє ряд ЗМІ, хлопчика звали Ілля-Люцифер. Відзначається також, що вони пройшли з квартири в підмосковне відділення "Сбербанку".