Як повідомляють ЗМІ, спільну подорож на мотоциклі 43-річна Лілія Буряк і її 24-річний син Віталій планували давно. Місяць тому жінка повернулася із заробітків з Польщі, а син приїхав додому на кілька днів у відпустку – два роки ніс службу в 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді Збройних сил України.

У той нещасливий день пара вирушили в подорож до Карпат. Спочатку вони заїхали в печеру Вертеба, потім до скельного храму в Монастирку, а далі – курс на Коломию. Вже на об’їзній дорозі біля Коломиї сталося непоправне – мотоцикл зіткнувся з бензовозом заправки. Від сильного удару жінка відразу загинула, Віталій тиждень провів в лікарні, але помер, так і не прийшовши до тями. Після аварії тиждень не відходив від реанімації рідний батько Віталія.

Нагадаємо, в кінці червня на Тернопільщині відбулося не менш жахлива ДТП – автомобіль Nissan Qashqai через негоду виїхав на зустрічну смугу і влетів «лоб-в-лоб» у військовий автомобіль, що належить в/ч А3215. У салоні цивільного автомобіля були п’ятирічна дівчинка, її мама і бабуся – всі вони загинули.

Транспортний засіб, на якому вони розбилися жінка і син – сучасний спортивний мотоцикл Yamaha – придбали три місяці тому. За словами близької подруги жінки Надії Шакірової, мотоцикл був мрією молодогочоловіка.

“Ліля пишалася їм! Заробила трохи за кордоном – перекрила будинок, а ще здійснила мрію сина – дала гроші на мотоцикл. Віталій купив Yamaha. Він був уважним на дорозі, але сталося те, що сталося”, – розповіла жінка.

Надія Шакірова також додала, що родина довго вирішувала, куди поїхати – в гори або на море, все-таки вибрали гори.

На думку жінки, причиною трагедії могла стати недостатня кількість вказівних знаків на об’їзній дорозі біля Коломиї: “Там дійсно важко зорієнтуватися, де головна дорога, а де – другорядна. Віталік поїхав з другорядної і врізався у вантажівку. Можливо, і швидкість була”.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Віталій був на хорошому рахунку в армії: брав участь в українсько-польсько-литовському навчанні на території Польщі, був на параді в Вільнюсі на День Незалежності Литви, на показі Збройних сил у Варшаві, брав участь в навчаннях ЗСУ і НАТО. Через кілька днів після трагедії повинен був назад їхати на Схід України – в 2016 році він підписав контракт.

«Не жени, дитя!» – якось я його попереджала, – згадує тепер Надія. – «Тітка Надя, це не просто мотоцикл, в ньому бортовий комп’ютер – не дасть розігнатися там, де не можна», – захоплено розповідав. Я була впевнена, що все буде добре, тому що він був мудрим хлопцем”.