Лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі ворогом України і вважає, що прикордонники мають право відкрити вогонь на ураження, якщо він зробить замах на зовнішні рубежі країни, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невімовній Біль … На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, Який наклав на себе руки. Причина наводити жах

Політик оголосив  наміри повернутися до України 10 вересня через Польщу, через контрольно -пропускной пункт «Краковець». Після чого він збирається в судовому порядку домогтися відновлення українського громадянства.

«Саакашвілі невдоволений рішенням свого кореша Порошенка забрати в нього паспорт, Який його незаконно отримав?! Наймай кращих адвокатів і йди сперечайся! Але кордони моєї країни – священні, недоторканні і на замку! Тому звертаюся до наших героїчних прикордонників маєте право стріляти на ураження проти кожного, хто прориває кордон !! Той, хто зазіхає на непорушність наших кордонів – це ворог України», – написав на своїй сторінці в Facebook лідер радикальної партії Олег Ляшко.

Раніше перший заступник глави української Держприкордонслужби Василь Серватюк повідомив, що за указом президента і дорученням ДержМіграційної служби України прикордонники повинні вилучити паспорти в Саакашвілі в разі затримання.

«Саакашвілі зневажає українську державність, незалежність і суверенітет! Чому Він не прориває грузинський кордон?! Він поважає свою рідну Грузію, хоча і боїться. А Україна для нього чужа, тому він її так легковажно принижує», – заявивши Ляшко.