Серце дівчинки теж працювало на межі, але зараз шанси на її одужання вкрай високі.

Ваша допомога потрібна 9-річній Маші Неугодніковій із Марганця, яку мама 5 серпня знайшла дома у стані коми. 

“Дитину одразу по лінії санітарної авіації направили до обласної лікарні Дніпра, де у дитини був діагностований вперше виявлений цукровий діабет з кетоацидотичною комою і пошкодженням багатьох органів, серед яких легені, серце і нирки. Лікарі такий стан називають поліорганної недостатністю і розцінюють як критичний”, – розповідають волонтери, які долучились до порятунку дитини.

За цей час лікарям за допомогою закордонних препаратів, які закупили волонтери, змогли зробити “неможливе” – Марійка почала дихати самостійно і її відключили від апарату штучної вентиляції легенів, почали відновлюватися нирки і апарат “штучної нирки” дитині теж вже не потрібен.

“Зараз всі сили лікарів спрямовані на реабілітацію та відновлення всіх систем організму. Всі вважають нашу Машу дивом, у неї практично не було шансів”, – додають волонтери.

Лікарі прогнозують, що у разі подальшого лікування дієвими препаратами, дитина вже за кілька місяців повернеться до звичного життя, але потрібні для неї медикаменти не закуповують за державний кошт, а у мами Маші потрібних коштів на оплату лікування немає, тож всі витрати взяли на себе волонтери. Всіх, хто небайдужий до долі Маші, просять долучитись, до збирання коштів.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7427 1212 6501 Тимощенкова Олександра

АБО

БФ”БО”Совушка”
ЕДРПОУ/ДРФО 41414462,А-Банк,
МФО 307770 ,АТ”А-Банк”
IBAN UA923077700000026004010029952