Родина просить допомогти зібрати кошти.

Понад 300 тисяч гривень потрібні Олексію, щоб зробити необхідну операцію на хребті. Звичайній родині, де син має інвалідність, таку суму самостійно не зібрати.

“Діагноз сина ДЦП, спастичний тетрапарез. Він інтелектуально збережений, але не може самостійно ходити і вимушений пересуватись на інвалідному візку з моєю допомогою. Попри це, Олексій веде досить активний спосіб життя. Ходить на тренування по паратхеквондо, плаває в басейні,  Перейшов у 11 клас загальноосвітньої школи. Але  нависла  загроза, хвороба може прикувати його до ліжка”, — розповідає мама юнака.

Через інтенсивний ріст у Олексія збільшилась спастика м’язів, у нього пішла сильна деформація хребта. “Діагноз: грудо-поперековий паралітичний сколіоз IV ступеня. Йому рекомендують корекцію хребта полісегментарною конструкцією”, — каже мама хлопця.

Жінка додає, що у родині працює лише батько, бо син потребує постійного стороннього догляду. “Мені дуже важко і боляче спостерігати, як синові стає з кожним днем все гірше. Йому все важче втриматись у сидячому положенні, навіть за можливості об щось обіпертись. Страждають внутрішні органи, вони вже розташовані неправильно. А якщо не зробити операції, то внутрішні органи деформуються. Це призведе до непоправних наслідків для його здоров’я”, — додає жінка.

Реквізити для допомоги: 

Номер карти Приватбанку 5168 7574 1142 0625 Барвінок Алла