У четвер, 10 жовтня, президент України влаштував так званий прес-марафон, під час якого журналісти можуть поставити йому всі їхні запитання.

Зараз розмова з представниками ЗМІ тимчасово поставлена ​​на паузу, щоб дозволити учасникам зробити короткий перепочинок.

Під час цієї перерви у Зеленського зав’язалася спонтанна «прес-конференція» з простими українцями, які зібралися на першому поверсі і скористалися шансом поставити президенту особисті питання.

Так, до президента звернулися мати вбитого бійця АТО, жінка з Дніпра, яка скаржилася на місцевого мера Бориса Філатова, мати вбитої Ірини Ноздровськоъ. Крім того, з натовпу були чутні вигуки про вбивство журналіста Павла Шеремета.Очевидно, що Зеленський не міг відповісти на всі питання відразу.

«Мене не вистачить на всю країну! .. Я займаюся … Я вже головний у нас поліцейський, генеральний прокурор, глава служби безпеки … Людина, котрий займається міграцією, Філатовим … Я вже все … Шереметом – займаюся! .. Зрозумійте, я людина» , – підкреслив президент.

Але одна жінка продовжувала, щось кричати про Філатова і плакати одночасно.

“Я вас прошу, давайте без сліз. Добре. Давайте так: я почув про Філатова. Відповідаю на ваше запитання: до пана Філатова я не маю ніякого відношення,” – заявив президент.

В кінці розмови Зеленський пообіцяв зустрітися з жінкою у вівторок, 15 жовтня, в Офісі Президента.