Колишній депутат Вехровной Ради Тетяна Чорновол поскаржилася на побиття, зокрема на пошкодження ноги, в стінах Державного бюро розслідувань, куди прийшла у вівторок, 28 січня, протестувати проти призначення першим заступником директора бюро Олександра Бабікова.

Екс-нардепу вдалося зайти всередину огородженої частини приміщення ДБР, при цьому мотивувала вона своє перебування в бюро тим, що є “потерпілою на Майдані”. Бабікова ж вона вважає замовником її “зачистки”, чи то пак, за її ж словами, вбивства.

При цьому, на думку Чорновол, Бабіков нині став фактичним керівником ДБР, а нинішня в.о. директора Ірина Венедиктова насправді “фейковий керівник”.

Відзначимо, що до початку заходу Чорновол заявила журналістам, що її “вбивали клієнти” Бабікова.

“Я насправді жертва його клієнтів (Бабікова, – ред.). Мене вбивали його клієнти. Кобзар в своєму щоденнику так і писав:” Зачистити “, – розповіла Чорновіл.

Крім того, жінка заявила, що вона конфісковувала гроші Януковича, і припустила, що ДБР буде їй за це мстити, а гроші повернуть Януковичу. Співробітники поліції спробували вивести відвідувачку, однак нібито вивернули їй ногу.

“Я громадянка цієї країни, і якщо її захоплюють окупанти, я теж маю право сюди заходити, ще більше, ніж вони. Буде Росія тепер тут?” – обурилася вона, так і не вийшовши з-за ґрат ДБР.

Після цього Чорновол дали можливість написати заяву про злочин щодо неї. При цьому вона вказала на конкретного співробітника, який нібито завдав їй ушкодження.