Сьогодні Петро Порошенко зустрівся зі студентами Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, передає Корупція.Інфо

На зустрічі він вирішив поділитися своєю історією кохання з Мариною Порошенко. За словами Президента України, завдяки саме цьому навчальному закладі він познайомився зі своєю обраницею.

Популярне: "До 2023 року українцям варто очікувати …": Неочікуване пророцтво нової біди для України, яка прийде вже зовсім скоро, приголомшує

"Це найщасливіші роки мого життя. Саме в цих стінах, у жовтому корпусі навчався я. І в жовтому корпусі в їдальні я познайомився з моєю дружиною. Мені тоді було вісімнадцять. І я з задоволенням згадую ці роки і дякую за можливість повернутися в цю студентську атмосферу ", – розповів Порошенко.

Нагадаємо, що Марина Порошенко розповідала, що це було кохання з першого погляду. Тоді чоловік щодня проводжав її додому і намагався всіляко доглядати. Буквально через рік відносин вони стали жити разом, а жінка подарувала майбутньому Президенту його першого сина.

Зараз пара виховує чотирьох дітей. Двох синів старшого Олексія і молодшого Михайла. І двох дівчаток Євгенію і Олександру.