Мешканка Білорусі Оксана Невесела, яку британські таблоїди назвали "найсексуальнішою вчителькою математики", насправді виявилася 17-річною ученицею. – повідомляє Корупція.Інфо

Під час поїздки на відпочинок Оксана зауважила, що кількість передплатників її аккаунта в Instagram раптом зросла з п'яти до 10 тисяч. Люди на вулиці почали звертатися до неї і просили сфотографуватися, а потім дівчина почала отримувати повідомлення зі своїми фото біля шкільної дошки.

Спочатку кадри розійшлися по китайським ЗМІ, а потім за турецьким і британським. В підписах і коментарях дівчину прийняли за викладачку, хоча Оксана не раз повторювала, що це не так.

Через деякий час до фотографій в інтернеті приєдналося і відео невідомої дівчини у сірій сукні, до якого Оксана вже не мала ніякого відношення.

"Мені не подобається, що всі сприймають цю ситуацію не так, як є насправді, тому що спочатку статус вчительки і перші новини я отримала і без цього відео — виключно з фото біля дошки", — зазначає Оксана.

Незважаючи на придбану популярність, дівчина поки не знає, чи варто їй скористатися ситуацією, і не впевнена, чи варто їй далі розвивати свій аккаунт.