ÑÁÓ ïðåäëàãàåò êîëëåãàì èç Ðîññèè ïîäïèñàòü ñîãëàøåíèå ïî ðàññåêðå÷èâàíèþ àðõèâîâ

Обсяги грошового обороту, виведеного в тінь мережею українських магазинів, що активно торгував і співпрацював з фірмами на територіях «ДНР» та «ЛНР», сягала 500 млн грн.

Як повідомили в СБУ, схему викрили на Дніпропетровщині, однак працювала вона не тільки там, передає Корупція.Інфо.

За даними українських спецслужб, на окупованих територіях Донбасу мережа продуктових магазинів збувала неякісні продукти.

«Менеджмент мережі систематично проводив фінансово-господарські операції з комерційними структурами, що юридично і фактично знаходяться на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України. Протягом 2015 року на рахунки 15 фірм з територій, що контролюються терористами «ДНР/ЛНР», було перераховано понад півмільярда гривень. Ці комерційні структури регулярно сплачують «податки» до т.зв. «Міністерства доходів і зборів ДНР».Для отримання «тіньової» готівки у схемі була задіяна підконтрольна власникам мережі структура, через яку відмито понад 50 мільйонів гривень. Співробітники спецслужби також встановили, що для мінімізації бази оподаткування керівники мережі проводили операції з неврахованими готівковими коштами та реалізовували товари сумнівного походження.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії». — йдеться в повідомленні СБУ.


Першим цю новину поширив агрегатор Корупція.Інфо
https://play.google.com/store/apps/details?id=info.korupciya.news&hl=ru