Діючий мер Києва та відомий боксер України Віталій Кличко розповів  "Українській правді" про те, що спочатку хоче реалізувати всі заплановані проекти у столиці і потім припустив, що зможе балотуватися у президенти. 

"Я взяв завдання (щодо Києва – ред.) і буде нечесно скакати з однієї посади на іншу. Я повинен довести до того рівня, що ми будемо пишатися Києвом. А потім, коли я зможу все це реалізувати, я не виключаю того, що я вийду і скажу – як в Києві, я готовий зробити в кожному місті і селі, такі самі стандарти життя", – заявив він.

На уточнююче питання, чи це означає, що Кличко не балотуватиметься на виборах 2019 року, мер столиці відповів:

"Я взяв зобов'язання перед киянами реалізувати і на півдорозі кидати все і скакати на інші посади… Я повинен реалізувати ті очікування, які є у киян".

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Варто зазначити, що опозиція часто звинувачувала наближених до мера людей у нелегальних забудовах. Зокрема, лідер «Демократичного альянсу» В. Гацько заявляв, що права на земельну ділянку біля метро Осокорки мала фірма «Скай-Буд ЛТД», власником якої є депутат Київради від фракції «УДАР-Солідарність» С. Котвицький. Після інциденту Кличко запропонував Котвицькому скласти мандат, але той відмовився. 19 травня 2015 року біля забудови почалася бійка між 150-ма активістами та людьми у камуфляжній формі, яких було 50-60 осіб, після чого втрутились правоохоронні орггани. Кличко на сесії Київради спробував скасувати рішення про відведення земельної ділянки на Осокорках, але 5 травня 2016 року стало відомо, що забудовник виграв суд у Київради про позбавлення землі.

18 вересня 2017 року НАЗК ініціювало перевірку даних, опублікованих у розслідуваннях програми «Схеми» про спільний політ із Неаполя Віталія Кличка та відомого київського забудовника Максима Микитася — керівника державної корпорації «Укрбуд» на приватному літаку. У коментарі «Схемам» Кличко повідомив, що за оренду чартера заплатив Микитась і зустрівся з ним випадково на вулиці в Неаполі й погодився придбати квиток на чартер, бо Микитась летів прямим рейсом. У свою чергу, забудовник прокоментував, що за весь чартер не платив, а лише придбав квиток і заплатив за нього. Коментуючи, як він опинився в одному літаку з Кличком пояснив, що це — «особисте питання».