Нардеп Володимир Парасюк звернувся до глави СБУ Івану Баканова.

Про це він написав на своїй сторінці.

Президент доручив в.о. СБУ Івану Баканову зробити перші кроки у питанні боротьби з економічним бандитизмом і контрабандою.

Далеко йти непотрібно. Починати треба з тих, кого зараз звільняють з керівних посад СБУ. Всі знають, що ця структура за останніх 5 років найбільше знущалась над бізнесом і не давала нормально працювати.

Найкращим прикладом цього свавілля є Пісний. На Західній Україні він всюди порозставляв своїх людей і родичів. Вони на митниці, в прокуратурі, в поліції і т.д. Вони всюди, де можна використати службове становище для заробітку грошей! Їм плювати на державу, головне для них – паразитувати і збагачуватись. А знаєте хто кращий друг Пісного? Луценко і Кубів. Тут дуже добре працює прислів’я: «Скажи хто твій друг і я скажу хто ти».

Пане Баканов, почніть з попередників. Це буде дуже знаково і правильно. Ну не можуть такі як Демчина чи Пісний просто безнаказано піти.

Ну а якщо говорити про системність і правильність, то в СБУ раз і назавжди потрібно забрати можливість розслідувати економічні злочини. Вони мають займатись розвідкою, антитерористичною діяльністю і захистом територіальної цілісності.

В СБУ є нормальні хлопці, які були на передовій. І коли вони сумлінно виконували обов’язки і захищали нашу державу зовні, то їхні «колеги» розривали бізнес і знищували Україну всередині.

Варто зазначити, Перший заступник голови СБУ – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Іван Баканов має намір звільнити трьох заступників.

"Я думаю, що не буде трьох заступників", – сказав він журналістам на брифінгу, повідомляє LB.ua.

За даними "Цензора", звільнять Сергія Коваленка (заступник з питань боротьби з контрабандою); Василь Пісний (заступник з питань боротьби з організованою злочинністю); Володимир Рибачук (заступник з питань боротьби з корупцією в судах).

Баканов прізвищ на брифінгу не назвав.

"Люди повинні хотіти служити в Службі безпеки України, служити Україні, а не якимось приватним інтересам. З іншого боку, це, знаєте, як рефлекс. Звичайно, ви повинні перезавантажити в тому числі і кадровий склад СБУ. І таке добро є від президента України, і, відповідно, такі заходи відбуватимуться", – сказав Баканов.