Співголова фракції Опозиційний блок Юрій Бойко заявив, що його нова Опозиційна платформа – За життя буде трансформована в політичну партію.

Зазначають, що Бойко буде змушений вийти з Опоблоку, оскільки згідно із законом про політичні партії, членство в двох партіях виключено.

"Я впевнений що ми на правильному шляху. До нашої політичної платформи приєднуються ще кілька громадських організацій, політичних партій. Зараз ми проводимо переговори і вже найближчим часом всі дізнаються про ці організації.

Наша об'єднана платформа буде трансформуватися в політичну партію", – повідомив Бойко в ефірі телеканалу 112 Україна.

За словами Бойка, найближчим часом до його політичної платформи приєднаються ще кілька громадських організацій і політсил.

Варто нагадати, що 9 листопада Юрій Бойко і лідер партії За життя Вадим Рабинович підписали угоду про створення Опозиційної платформи – За життя. Бойко заявив, що Опоблок і партія За життя висунуть єдиного кандидата на президентські вибори, які відбудуться в березні 2019 року.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У свою чергу депутат від Опоблоку Вадим Новинський заявив, що рішення Бойка створити спільний проект з Рабиновичем є суто приватним рішенням і до Опоблоку ніяк не відноситься.

Співголова Опоблоку Борис Колесніков анонсував на 12 листопада з'їзд партії, на якому діям Бойка буде дана відповідна оцінка. Однак політрада Опоблоку не підтримала його пропозицію про скликання з'їзду партії.