Головні новини України
Подобається

“Ми не воюємо з порожніми стінами”: Активісти оголосили про загальну мобілізацію після концерту на Інтері

10/05/2018     Автор: Яна Романська
“Ми не воюємо з порожніми стінами”: Активісти оголосили про загальну мобілізацію після концерту на Інтері

Український телеканал «Інтер» все ж показав увечері 9 травня 2018 року концерт «Перемога. Одна на всіх», в кінці якого від ведучого Андрія Доманського прозвучала фраза, через яку будівлю каналу і офіс «Національних інформаційних систем» пікетували активісти, пердає Корупція.Інфо

Так, з програми, яка транслювалася в записі, що не були вирізані такі слова ведучих:

«Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили в факельних ходах по нашій столиці, де кожен метр залитий кров'ю наших співвітчизників. І нехай нам здається, що все проти нас, що ми чужі в своїй країні, але це не так: нас багато, нас сотні в цьому залі і мільйони перед екранами телевізорів. Це ми 9 травня приносимо квіти до Вічного вогню, це ми відновлюємо пам'ятники війнам, які впали, це ми – Україна, яка була окупована і перемогла, незважаючи ні на що. Для нас ніхто не забутий, для нас ніщо не забуте».

Так, глава ГО «Детектор медіа» Наталія Лігачова, на своїй сторінці в Facebook підкреслила, що цим вчинком «Інтер» перейшов межу, де ще можна було залишатися в законній площині.

«Інтер» дав фрагмент, який напередодні облетів соцмережі. В самому кінці концерту. Немає слів. До цього було теж все на межі, але в рамках закону. Звичайно, це виклик. Чого варті слова про те, що одну велику батьківщину – тобто СРСР! – захищали люди різних національностей, про те, що і «сьогодні ми боремося за право жити тим життям, яке захищали наші діди», і при цьому не прозвучало ні слова про ПРАВДИ тієї війни, Другої світової, а не Великої вітчизняної, як її вперто називали під час концерту», – написала вона.

Користувачі в мережі підтримали її висловлювання, зазначивши, що «Інтер» давно потрібно притягнути до відповідальності.

У той же час, прес-секретар Національного корпусу Олександр Алфьоров після показу в ефірі скандального концерту до Дня перемоги над нацистами заявив, що 10 травня активісти планують «навідатися в гості» до співвласника телеканалу «Інтер», заступнику голови фракції «Опозиційний блок» Сергія Льовочкіна.

«Ми не воюємо з порожніми стінами. Ми не воюємо з тими, хто прийшов сюди, в тому числі, підтримувати правопорядок… Ми б'ємо по замовниках цього цирку. Завтра (10 травня) ми закликаємо до загальної мобілізації, щоб зробити точковий удар по замовнику цієї оперети, олігархові Сергію Льовочкіну», – додав він.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Представник «Нацкорпусу» закликав збиратися в четвер о 13:00 біля станції метро Видубичі і їхати до будинку Льовочкіна.

Крім того, керівник прес-служби «Національного корпусу» Роман Чернишов заявив, що акція протесту буде довгою. Найближчим часом вони збираються звернутися до Нацради з питань телебачення і радіомовлення з вимогою позбавити «Інтер» ліцензії на мовлення.