Глава Міненерго РФ Олександр Новак розраховує на збільшення попиту на газ в Україні після виходу української економіки з кризи.
1425559697-3206
Узв'язку з падінням економіки України споживає менше газу

 

"Там (в Україні ) істотне зниження ВВП, ми бачимо, що багато галузей, які споживали газ, сьогодні простоюють, це стосується нафтогазохімії в першу чергу, менше споживання газу підприємствами, що виробляють електроенергію. Ми бачимо, що у зв'язку з падінням економіки України споживає менше газу", – сказав Новак.

 

"На мій погляд – це тимчасове явище, все буде залежати від того, впродовж якого часу українська економіка буде виходити з цієї кризи", – сказав він.

За січень-травень 2015 року Україна імпортувала 8,8 млрд куб. м природного газу, що на третину менше торішніх показників

Наприкінці квітня 2015 року Кабінет міністрів доручив найбільшому державному енергохолдингу "Нафтогаз України" в поточному році імпортувати з одного джерела не більш як 50% від загального обсягу природного газу.

У 2014 році імпорт газу з Російської Федерації скоротився порівняно з 2013 роком на 44% – до 14,5 млрд кубометрів, тоді як його поставки з ЄС зросли вдвічі – до 5,1 млрд кубометрів.

Джерело: Корупція.Інфо