Генеральний прокурор України планує ліквідацію Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ. Саме він розслідує злочини скоєні проти учасників "Революції Гідності", передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук розповів народний депутат Мустафа Найєм.

Популярне: "Помітно схудла і …": Фото Надії Савченко із зали суду

За словами політика, наказ про реорганізацію відомства вже готовий і Юрію Луценку залишилося його підписати. Найєм повідомляє, що керівник департаменту Сергій Горбатюк вже знає про це.

«У нас зовсім погані новини. Генеральний прокурор готується підписати наказ, який фактично ліквідує Департамент спеціальних розслідувань ГПУ, який займається розслідуванням справ Майдану. Керівник департаменту Сергій Горбатюк вже попереджений через своїх співробітників про можливе звільнення з займаної посади в зв'язку з реорганізацією підрозділу. На останню нараду щодо реорганізації Департаменту Горбатюка навіть не запросили.

Найєм заявляє, що слідчих департаменту просто переведуть в інший відділ.

"Відділ процесуальних керівників Департаменту Горбатюка буде приєднаний до загального Департаменту процесуальних керівників під керівництвом заступника Генерального прокурора Юрія Столярчука. Слідчих департаменту готують перевести до складу Головного слідчого управління. Хто буде курирувати їх роботу на даний момент невідомо", – пояснив він.

Мустафа стверджує, що справи «Майдану», після таких процедур, розслідувані просто не будуть.

«В даному конкретному випадку належна координація по лінії наслідок-прокурори у справах Майдану буде неможлива в силу того, що у прокурорів будуть по вертикалі одні начальники, а у слідчих інші.»