Експерт-кримінолог Ганна Маляр, яка бере участь в розслідуванні вбивства юриста Ірини Ноздровскої, назвала кілька причин, які ускладнюють слідство у резонансній справі, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Тіло не можна хоронити, бо…”: адвокат сім’ї Ноздровської зробив гучну заяву

Вона виклала їх на своїй сторінці в Facebook.

Анна Маляр зазначила, що зволікати в розслідуванні вбивств вкрай небезпечно, щоб справа не перетворилася на "глухар".

"Пошуки Ірини почалися не відразу. Зараз поліція робить дуже багато – це правда. Відтворюється і її шлях додому, і можливі траєкторії руху злочинців і є певні речові знахідки", – вказала кримінолог.

Вона порадила, якщо раптом зникає знайомий або близька людина, йти в поліцію і не виходити звідти, поки поліція не опитає про всі обставини зникнення, не внесе інформацію до Єдиного реєстру, не почне шукати. Оскільки, як раз, перші години і перша доба – визначальні для пошуків.

Також вона зазначила, що місцеві жителі відмовляються допомагати поліції.

"Це може бути з двох причин – або вони не довіряють поліції і просто бояться хоч щось сказати, чи у них досить неоднозначне ставлення до загиблої і вони таким чином це відношення демонструють", – написала Анна Маляр.

Що стосується мотивів вбивства, то вона вказала, що залишається при своїй версії навмисного демонстративного злочину, оскільки труп ретельно не приховували.

"Також, за характером і локалізацією поранень можна говорити про глибоку неприязнь до вбитої. Тобто не просто так і не випадково саме вона стала жертвою вбивства. Так, це схоже і на помсту, і на розправу. У Ірини було багато ворогів через її принципову і активну позицію. Вона багатьом чиновникам могла зіпсувати життя ", – написала експерт, додавши, що рано виключати й інші версії.

За її словами, хтось із родичів обмовився в репортажах, що вона в той день йшла додому не з порожнім гаманцем.

"Вона отримала до нового року гроші. Тому, цю версію також треба перевіряти", – повідомила Анна Маляр.

Також вона додала, що варто перевірити версії, пов'язані з особистим життям вбитої.

І задалася питанням, чому ніхто не чув, як Ірина кричала. Вона припустила, що можливо до неї підійшов хтось знайомий. А якщо незнайомі, тоді судмедекспертиза повинна знайти сліди, що хтось закривав їй рот насильно.