Напіврозкладений труп чоловіка виявили 19 листопада в Миколаєві біля залізничних колій в лісосмузі, повідомляють місцеві ЗМІ.

Тіло загиблого, який стоїть на колінах з зашморгом на шиї, прив'язаною до дерева, знайшли випадкові перехожі неподалік від залізничного переїзду на селище ім. Горького.

Як пише видання на експертну думку, загиблий – молодий чоловік, близько 30-35 років, який провисів в лісопосадці близько місяця. Про ідентифікацію загиблого поки не повідомляється. Також невідомі інші обставини смерті.

Справою займається слідчо-оперативна група, порушено кримінальну справу.Нагадаємо, умісті Яворів на Львівщині у неділю, 18 листопада, знайшли повішеним військового 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила.

«В орендованій квартирі було виявлено тіло військовослужбовця бригади. За попередніми даними, смерть наступила внаслідок механічної асфікції. Він усього півтора року на контракті і вже побував у зоні проведення АТО. Нам не відомо, чому він міг таке зробити», – йдеться у повідомленні прес-служби.