Найсильніша тенісистка України одеситка Еліна Світоліна успішно стартувала на «Ролан Гарросі» – одному з чотирьох турнірів серії «Великого шолома» з загальним призовим фондом 44,6 млн доларів.

У стартовому раунді наша співвітчизниця, яка займає п’яту сходинку світового рейтингу, зустрічалася з росіянкою Варварою Грачовою (89-а). Незважаючи на різницю в класі, Еліні довелося помучитися з суперницею. Перший сет українці вдалося виграти лише на тай-брейку, а в другій партії одеситка поступалася в рахунку, але змогла схилити чашу терезів на свою користь – 7: 6 (2), 6: 4.

За подолання першого кола, що вдається нашій співвітчизниці вже вісім років поспіль, Світоліна заробила 71 037 доларів призових і в наступному раунді зіграє з мексиканкою Ренатою Сарасуа (178-а).

А ось для двох інших наших співвітчизниць виступ на «Ролан Гарросі» завершився після першого кола. Даяна Ястремська (28-а) несподівано поступилася австралійці російського походження Дарині Гавриловій (785-а) – 4: 6, 3: 6, а 20-річна Катаріна Завацька (112-а) змусила понервувати восьму ракетку світу Кікі Бертенс з Нідерландів, але після виграного першого сету все ж «склала ракетку» перед більш досвідченою суперницею – 6: 2, 2: 6, 0: 6.