мос

Арештований депутат "Радикальної партії" Ігор Мосійчук заявив, що не припиняв голодування

Про це він написав у Facebook, передає Корупція Інфо

"Хочу упередити новину про моє начебто припинення оголошеного голодування. Ці чутки грунтуються на занепокоєності моїх друзів і близьких щодо можливого погіршення мого стану здоров'я. Проте ці чутки передчасні. Станом на сьогодні голодувати я не припинив", – написав Мосійчук. 

За його словами, це буде можливо лише в тому разі, "якщо після мого огляду на цьому будуть наполягати лікарі, і якщо я відчую загрозу ослабнути настільки, що не зможу боротись".Нагадаємо, сьогодні народний депутат від "Радикальної партії" Андрій Лозовий заявив, що Ігор Мосійчук погодився припинити голодування.

Нагадаємо, у четвер, 17 серпня, під час засідання Ради генеральним прокурором було оприлюднено відео, на якому нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук нібито брав хабар від невідомого.

Рада 262 голосами підтримала рішення про притягнення політика до кримінальної відповідальності та арешт. Після цього Мосійчука затримали бійці СБУ. Суд над Ігорем Мосійчуком щодо обрання йому запобіжного заходу, призначений на 9:00 п'ятниці, не відбувся.

Пізніше Мосійчук заявив, що має намір голодувати доти, доки не зустрінеться з генеральним прокурором України Віктором Шокіним. 

Сьогодні, 25 вересня, відбулося засідання у справі Мосійчука, під час якого лідер партії Олег Ляшко кидався на прокурорів зі словами: "Я тебе, с*ка, з-під землі дістану". Наступне засідання відбудеться 2 жовтня.